Baptista gyülekezet az MNA-ról

2014.02.26 19:05

Az adventi rendezvénysorozat keretében december 14.-én a baptista gyülekezet meghívására a gödöllői Megújult Nemzedékért Alapítvány bábcsoportjának tagjai a Jóval győzd le a gonoszt című vallásos tanmesét adták elő Tahiban.

131220_h_131214_tf_baptistarendezvenyek02.jpg

Pál Anikó, a csoport vezetője a karácsonyról beszélgetett a gyerekekkel, és egy éneket is megtanított nekik. A Megújult Nemzedékért Alapítvány 2008-ban alakult, azzal a céllal, hogy Gödöllőn és környékén személyes tanácsadással, valamint különböző nyilvános programok, rendezvények szervezésével segítse a családok egyben maradását, a házasságok megerősödését, az elesett emberek talpra állását és a fiatalokat. A tahitótfalui bábelőadáson a biblia tanításaival, illetve Jézus születésének történetével ismertették meg a gyerekeket.